Společné chvíle

Rodinné fotky jako život sám

Také máte pocit, že krásné chvíle utíkají tak rychle a děti vám rostou před očima? Chcete vše zastavit alespoň na fotografiích, ale pak zjistíte, že většinu momentek máte na mobilu, jsou rozmazané, nebo to není ono?

Chtete uchovat to kouzlo všedních dní?

Zachyťme je spolu. Autentické, bez příkras, bez větších póz. Buďte sami sebou.

Tento typ fotek plní nejvíce i můj vlastní rodinný fotoarchiv. Nejsem tu jen pro velké události a dny D.

Budete vzpomínat spíše na svatbu vašich přátel nebo na vůni pečení a úsměv vašich dětí? Pokud to druhé, je pro vás lifestyle focení to pravé.

Kde a jak lifestyle focení probíhá?

Je důležité, abyste byli tam, kde to máte rádi. Ať už přímo u vás doma, nebo na místě, které s vámi rezonuje. Může to být zamilovaný kus přírody či vaše oblíbená kavárna, fantazii se meze nekladou.

Můžeme spolu zachytit vaše oblíbené činnosti (např. pečení s dětmi, hraní her), běžný denní režim nebo něco speciálního. Důležité je, abyste se cítili dobře a byli sami sebou.

Toto focení se hodí také na nejrůznější rodinná setkání a oslavy.

Co je součástí balíčku?

  • Focení v rozsahu okolo 1,5 hodiny.
  • Všechny povedené fotografie v digitální podobě, upravené reportážním způsobem (barva, kontrast, jas, ořez, doostření).
  • Garantovaný počet 30 ks fotografií, reálně je však toho číslo mnohem vyšší, což potvrdí všichni, co tato focení již absolvovali.
  • V případě, že byste některou z fotografií přeci jen chtěli doladit, lze využít služby dodatečných úprav a retuší dle ceníku.
  • Focení v širším okolí Opavy, jiná místa záleží na individuální domluvě.

CENA: 4 500 Kč


Je rodinné lifestyle focení je jako stvořené pro vás? Neváhejte a objednejte si svůj termín!Ukázkové galerie

Sebík s rodinou

Focení miminek v obklopení těch nejbližších je vždy nejhezčí. Navíc mohu zachytit nejen miminko, ale i všechny ostatní členy rodiny.


Elenka

Pokud chcete mít vyfoceny své děti při oblíbených hrách a činnostech a na Vašich fotkách jsou většinou rozmazané, obraťte se na mne.


Jindřiščiny 1. narozeniny

Chcete fotky z rodinných oslav? Balíček Společné chvíle je pro podobné příležitosti jako stvořený!