Rok MINI

Krásné fotky nejen do vašich rodinných kalendářů

Také milujete v kalendářích fotky ze všech ročních období? Já rozhodně. Každé období znamená jinou náladu, jiné barvy.

Všichni, co na konci roku děláme kalendáře pro sebe, nebo pro prarodiče jako dárek, to známe. Vždy chceme vybrat co nejhezčí fotky. Ideálně, aby se hodily k danému ročnímu období. Vždyť se na ně budeme celý měsíc koukat.

Inspirovaná focením dcerky a také klientkou, která u mne právě dokončila celoroční cyklus zimním focením, jsem se rozhodla udělat právě pro vás speciální a trochu podpultovou službu Rok MINI. O co jde?


4 minifocení - jaro, léto, podzim, zima

Jednoduše 4 mini focení v po sobě jdoucích ročních obdobích. Začít lze kdykoli - na jaře, na podzim, prostě jak vám to vyjde. I když nejlepší je jaro nebo začátek roku, aby byly fotky nachystány na předvánoční tvoření.


V ceně balíčku je 4 x 30 minut focení v krásném prostředí Hradce nad Moravicí a 16 klasicky upravených fotografií v digitální podobě (4 z každého focení). Další fotky si samozřejmě můžete vybrat nad rámec, stejně jako speciální retuše.

Jaké jsou výhody?
  • Čtyři minifocení nestojí tolik, co čtyři klasická focení. Většinou nerada argumentuji cenou, ale jít 4x za rok k fotografovi na klasický balíček si dost klientů rozmyslí.
  • Narozdíl od hromadných minifocení si můžete termín focení domluvit individuálně, jak vám to bude vyhovovat.
  • Budete mít krásné, tematicky ladící fotky do svých kalendářů a fotoknih.
  • Z fotek budete mít radost a zůstanou Vám vzpomínky.
  • Voucher je skvělý také jako dárek k narozeninám či Vánocům.

Cena voucheru na Rok MINI je 4 900 Kč.

Voucherů je limitovaný počet, abych měla během roku prostor i na jiná focení, takže moc neváhejte. Lze jej využít na focení rodin i portrét.

Voucher můžete koupit také jako dárek.