Fotím srdcem i duší, realitu i sny...

Fotografka s očima věčného dítěte

"Lucie, malá velká žena s mnoha talenty. Jedním z nich je dívat se na svět očima starých mistrů a vidět světlo tak, jako ho ostatní ani nevnímají. Milovnice hudby, zpěvu, historie. Snílek, čarodějka s barvami, vypravěčka příběhů, letec na křídlech fantazie do dávno zmizelých časů."

Lucie Urbánková, fotografka


Pěkný den! Jmenuji se Lucie a můžu být i Vaší fotografkou...

Hledám krásu ve všech aspektech našeho běžného života, ale i toho, který se skrývá v naší fantazii. Věřím, že všichni máme sny, které lze splnit.


Jsem tady pro Vás

Chci, aby focení se mnou byl pro Vás malý zážitek, ať už se rozhodnete pro rodinné focení a uděláte si chvíli pro sebe se svými nejbližšími, a nebo se proměníte v okouzlující a tajemné bytosti, které dřímají ve Vašich představách.

Fotografie má pro mne různé polohy. Může být dokumentárním zachycením reality i výtvarným vyjádřením. Věřím, že spolu můžeme z běžné fotky vytvořit neobyčejné obrazy. Záleží jen na Vás a Vašich přáních.

A tak Vám na jedné straně mohu nafotit jak Váš běžný den a příliš do něj nezasáhnout, a na zcela opačné mohu vytvořit fantasy fotografie dle Vašich niterných snů.


Pokud máte cokoli na srdci, budu ráda, když mi napíšete.