Letní focení s Mirkou při západu slunce

09.09.2020

Na jednotlivých foceních vždy vznikne spousta skvělých fotek. Do galerie však často mohu vybrat jednu dvě, jinak byste se po čase uscrollovali...

Tak jsem si řekla, že budu o jednotlivých foceních psát články, ať si můžete prohlédnout víc fotek. (Samozřejmě jen pokud mi osoby na fotkách dovolili jejich publikaci:)

Prázdninové focení v polích

Na konci července jsem se domluvila na focení s Mirkou, se kterou se známe ze střední školy. Měly už jsme za sebou podzimní a jarní focení a Mirka chtěla ještě fotky s letní atmosférou. Dlouho jsme si říkaly, že to spojíme s malou procházkou a půjdeme se projít kus za Hradec na jednu houpačku v polích.

Když jsem zjistila, že kousek je i pole s chrpami, rychle jsme se domluvily, než začnou žně.

Počasí nám přálo a sluníčko svítilo. Vlastně pro potřeby focení až moc:)

Ale vždy si poradím, a v době, kdy je světlo ještě ostré, fotím ve stínu či v protisvětle. Tam pak vznikají hodně náladové fotky, s vyšisovanýmí barvami, což často ráda podpořím ještě v počítači, kde docílím téměř monochromatického dojmu. Je zajímavé, že za tak krátkou chvíli jedné hodiny a půl mohou vzniknout  fotky s tak odlišnou atmosférou. Úplně vidíte, jak se světlo proměňuje.

Mrkněte do galerie a napište mi, zda tam cítíte ten letní podvečer:)

Jo a budu ráda, pokud mi dáte vědět, zda se vám líbí tento formát článků!

PS: Pokud chcete focení spojit s malou kondiční procházkou, jsem váš člověk:).