Jak vše proběhne...

aneb celá zakázka od objednání po odevzdání hotových fotek.

Objednání termínu

Termín focením můžete objednat telefonicky, na facebooku či mailem. V případě, že v daném termínu nebudete moci, dejte prosím vědět předem, pokusíme se najít náhradní termín. Stejně tak budu postupovat já, pokud by k focení v daném termínu nemohlo dojít z mé strany a nebo kvůli nepřízni počasí.

Focení

Focení proběhne v námi domluvené lokalitě. Délka focení je orientační, zvláště u malých dětí budu brát ohled na jejich aktuální potřeby. Na focení si brát hotovost nemusíte, platba proběhne až později (viz níže).

Zaslání náhledů

Nejpozději do tří dnů Vám zašlu mnou vybrané fotografie v náhledové kvalitě k Vašemu konečnému výběru. Tyto fotografie jsou bez jakýchkoli úprav a obsahují vodoznak proti dalšímu zneužití.

Výběr náhledů

Vyberete si fotografie, které budete chtít upravit (ořez, základní úpravy kontrastu a barev, základní retuš). Čísla vybraných fotografií mi zašlete e-mailem.

Platba

Na základě počtu Vámi vybraných fotografií Vám stanovím konečnou cenu a zašlu Vám fakturu. Po připsání částky na účet se pustím do úprav, které mohou trvat cca 1-3 týdny, vše bude záležet na aktuální obsazenosti. O délce Vás budu předběžně informovat.

Zaslání hotových fotografií

Konečné fotografie Vám zašlu e-mailem jak v plném rozlišení (bez vodoznaku), tak v malém pro facebookovou a webovou prezentaci (s vodoznakem). Fotografie pro Vás budu 1 rok archivovat.