Jak vše proběhne...

aneb celá zakázka od objednání po odevzdání hotových fotek.

Objednání termínu

Termín focením můžete objednat telefonicky, na facebooku či mailem. V případě, že v daném termínu nebudete moci, dejte prosím vědět předem, pokusíme se najít náhradní termín. Stejně tak budu postupovat já, pokud by k focení v daném termínu nemohlo dojít z mé strany a nebo kvůli nepřízni počasí.

Focení

Focení proběhne v námi domluvené lokalitě. Délka focení je orientační, zvláště u malých dětí budu brát ohled na jejich aktuální potřeby. Na focení si brát hotovost nemusíte, platba proběhne až později (viz níže).

Zaslání náhledů

Nejpozději do tří pracovních dnů Vám zašlu mnou vybrané fotografie v náhledové kvalitě k Vašemu konečnému výběru. Tyto fotografie jsou bez jakýchkoli úprav a obsahují vodoznak proti dalšímu zneužití a jejich publikování je zakázáno.

Výběr náhledů

Vyberete si fotografie, které budete chtít upravit (ořez, základní úpravy kontrastu a barev, základní retuš) a vybrané fotografie mi zašlete e-mailem.

Platba

Na základě počtu Vámi vybraných fotografií Vám stanovím konečnou cenu a zašlu Vám fakturu. Po připsání částky na účet se pustím do úprav. Budu vás také informovat o předpokládaném termínu odevzdání hotových fotografií.

Zaslání hotových fotografií

Konečné fotografie Vám zašlu v plné velikosti ve formě galerie, v níž můžete objednat také tisk fotografií, a na mail také speciálně zmenšené pro sdílení na sociálních sítích. Fotografie pro Vás budu 1 rok archivovat. Termín odevzdání hotových fotek se  odvíjí od aktuální obsazenosti. Maximálně se však jedná o 1 měsíc u běžného focení a 2 měsíce u snového focení (od přijetí platby).