Chcete vyfotit obřad
a společné pózované fotografie? Jste na správném místě!

Předem musím říci, že nejsem klasický svatební fotograf, který se zaměřuje na celodenní focení svateb. Pokud ale hledáte fotografa, který Vám vyfotí jen obřad a poté společné fotografie svatebčanů a pózované fotografie ženicha a nevěsty, jste na správném místě. Velmi ráda Vám také nafotím svatbu v pracovním týdnu. Jelikož jsem z Hradce nad Moravicí, jsem ideální volbou, máte-li obřad právě v této krásné lokalitě, protože místo dobře znám.

Celodenní svatby ano, ale jen mimořádně...

Přesto, co jsem zmínila výše, mne čas od času osloví lidé, kterým se má práce líbí a chtěli by ode mne zachytit celý svůj velký den. Jelikož mám malou dcerku a chci se o víkendech věnovat i rodině, jsou termíny celodenního svatebního focení zvláště o víkendech velmi omezené. Proto si je zamluvte co nejdříve!

Tip pro svatební focení:

Bývá obvyklé mít obřad před obědem a fotit se po něm a nebo po obědě. Je to z časových důvodů asi nejjednodušší, ale z hlediska fotografování portrétů ne úplně nejlepší řešení. Pokud jen trochu můžete, vyhraďte si čas na focení raději cca hodinu před západem slunce, v období tzv. zlaté hodinky. Vaše fotky budou mít úplně jinou atmosféru.