Focení miminek v pohodlí domova!

A v náručích těch nejbližších.


Malá miminka fotím ve stylu tzv. lifestyle newborn, protože si myslím, že nejlepší místo pro novorozené miminko a maminku šestinedělku je bezesporu doma.

Malého drobečka zachytím v reálném prostředí a se všemi rodinnými příslušníky okolo (kteří jsou ochotni nechat se zvěčnit:)

Mým cílem jsou fotky, které zachytí přirozenost, vývojovou fázi daného miminka a také pouto, které s ním jeho rodiče, sourozenci a prarodiče mají.

Toto focení je vhodné i pro starší miminka či pro klasické rodinné focení.

Pokud máte raději fotky v přírodě, můžeme fotit venku na domluveném místě (v trávě, na dece, v náručí rodičů, u maminky v šátku...).

Pokud máte zájem spíše o klasické aranžované newborn focení, ráda Vám doporučím fotografky, které se na tento styl specializují.

Jak probíhá focení miminek

Délku focení zde neurčuji, ta je podřízena těm nejmenším. Doporučuji také termín focení domlouvat dle denního režimu Vašeho miminka, který znáte nejlépe Vy sami, protože když miminko nemá náladu, nepomůže sebelepší fotograf. V případě lifestyle fotografie u Vás doma je také dobré domluvit se na čas, kdy je u Vás nejvíce denního světla, jelikož v žádném případě nepoužívám záblesky.

Pro novorozencké focení je také možné využít službu Společné chvíle.

Pokud už víte, že chcete, abych nafotila vaše první dny s miminkem, stačí mi jen napsat!