Focení miminek v pohodlí domova!

A nebo také venku, záleží jen na Vás a na počasí.

Pokud počasí nebude přát, či chcete vyfotit novorozené miminko, ráda přijdu k Vám domů a pořídím Vám tzv. lifestylové rodinné fotografie, kdy je malý drobeček zachycen v reálném prostředí a se všemi rodinnými příslušníky okolo (kteří jsou ochotni nechat se zvěčnit:)

Nejsem příznivcem tradičního new born focení, protože mám pocit, že malého tvorečka degraduje na dekorační předmět. Mám ráda fotky, které zachytí přirozenost, vývojovou fázi daného miminka a také pouto, které s ním jeho rodiče, sourozenci a prarodiče mají.

Pokud máte raději fotky v přírodě, můžeme fotit venku na domluveném místě (v trávě, na dece, v náručí rodičů, u maminky v šátku...).

Na jaře bych již také mohla nabídnout prostor naší zahrady, která má mnoho krásných zákoutí a není třeba se s malým dítětem daleko přesouvat.

Jak probíhá focení miminek

Délku focení zde neurčuji, ta je podřízena těm nejmenším. Doporučuji také termín focení domlouvat dle denního režimu Vašeho miminka, který znáte nejlépe Vy sami, protože když miminko nemá náladu, nepomůže sebelepší fotograf. V případě lifestyle fotografie u Vás doma je také dobré domluvit se na čas, kdy je u Vás nejvíce denního světla, jelikož v žádném případě nepoužívám záblesky.