Uchovejte ty nejhezčí vzpomínky

A nechte fotografie, aby zastavily čas...K žádným jiným fotkám se nebudete vracet tak často, jako k fotkám svých dětí. A co teprve radost prarodičů z fotek jejich vnoučat!

Proto nechte své děti vyfotit už teď a rovnou se k nim přidejte! (pokud se samozřejmě nebojíte fotoaparátu:)

Pojďte si udělat pěkný společný den, vyrazte někam, kde je hezky, nebo přijďte ke mne do ateliéru a nechte si udělat vzpomínky do rodinného alba.


Jak probíhá rodinné focení:

Rodinné skupiny fotím hlavně v exteriéru, takže si zajdeme na procházku na mnou nebo Vámi vybrané místo, kde s Vámi a dětmi strávím cca 1 - 1, 5 hodiny.

Snažím se najít místa, která mladší děti zaujmou nebo podnítí ke hře, aby mohly vzniknout přirozené fotografie, tento způsob pak kombinuji s tradičním pózováním.

Mohu také přijet za Vámi domů a vyfotit vás přímo v pohodlí Vašeho domova. Pokud máte rádi maximální přirozenost, doporučuji vám službu Společné chvíle.

Samozřejmě je možné využít taky ateliér v srdci Opavy (ale počítejte s tím, že malé děti se tam brzy začnou nudit).

Jako speciální službu nabízím kreativní úpravy jednotlivých fotek, aby připomínaly pohádky či obrazy. Pokud toužíte po skutečně fantaskním focení, nakoukněte na mé stránky věnované Snovým fotkám.

Chytly vás mé fotografie za srdce a představujete si jak jim to bude slušet u vás doma na zdi? Není nic jednodušího, než si rezervovat svůj termín focení.