Focení 3+1 zdarma

Chcete mít profesionální fotky z celého roku? Využijte mé akce Focení 3+1 zdarma a nechte se vyfotit ve všech ročních obdobích. Na závěr roku budete mít spoustu krásných fotografií do svých kalendářů a fotoknih!

Jak to funguje?

Pokud se přijdete ke mne vyfotit ve třech ročních obdobích po sobě (během období jednoho roku a je jedno, kterým obdobím začnete), dostanete focení v posledním ročním období zdarma jako dárek.
Nabídka platí pro všechny balíčky (tedy pokud přijdete na tři MINI focení, budete mít čtvrté MINI zdarma, v případě STANDARD balíčků pak bude zdarma čtvrté focení STANDARD atd. V případě využití různých balíčků budete mít zdarma nejlevnější z těchto balíčků).

Můžete začít kdykoli!

Nezoufejte, že to letos nestihnete, naopak, můžete začít třeba už podzimním focením (i tím, které již proběhlo) a nebo vánočním minifocením, a být skvěle připraveni na kalendáře a fotoknihy v příštím roce.

Koupě poukazu k Vánocům se vyplatí!

Jelikož budu od nového roku aktualizovat ceny, můžete si tento skvělý balíček 3+1,stejně jako ostatní balíčky, předplatit za stávající cenu formou poukazu a dát jej někomu již letos pod stromeček. A dárek máte vyřešen!*

Nabídka platí do odvolání.